İDEAL HOME 2014 FUARI

Life Media Fuarcılık, “İdeal Home Fuarı” ile sektörü 2014 baharında buluşturmaya hazırlanıyor.

9. Uluslararası İdeal Home Züccaciye, Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı, 17 – 20 Nisan 2014 tarihinde, İstanbul Tüyap Fuar Merkezinde düzenlenecek. 2014 yılına yeni hedeflerle girmeye çalışan sektöre, yeni açılımlar sağlaması amacıyla düzenlenecek fuarda, her geçen gün ihracat ve ithalat potansiyeli artan sektörün talep ve beklentilerinin karşılanacağı yenilikler sergilenecek. En yeni ürünlerin sergileneceği fuar, perakende sektöründeki firmaların gelişimine ve değişimine ışık tutacak.

YENİ PAZARLAR, YENİ FIRSATLAR

İdeal Home Uluslararası Züccaciye, Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı, A’dan Z’ye çok sayıda ürünün sergileneceği bir platform olacak. İthalatçı-İhracatçı firmalar, en son trendlere göre hazırladıkları en yeni ürünlerini görücüye çıkaracaklar.

İDEAL HOME 2014 FUARI’NDA REKABET GÜCÜNÜZÜ ARTTIRIN

Life Media Fuarcılık, Türkiye’de bir kez daha en öncü ve ilerici ihtisas fuarını organize ediyor. Binlerce yenilikçi ürünü sektörün karşısına getiriyor.

Bahar zamanı İdeal Home Fuarı, sektörün satıcı ve alıcılarını bir araya getirmek için özel bir fuar olarak tasarlandı.
4 günlük süreçte, yeni oluşumları keşfedecek, fiyatları mukayese edip, ürününüzün ihtiyaç yerini anlayacak, yeni endüstriyel trendleri görecek ve portfoyünüzü geliştirme fırsatını bulacaksınız.

A’dan Z’ye en yeni ürünler, sektördeki yapısal değişimler ve tüketici tercihlerindeki yansımaları fuarda ön plana çıkacak. Tüketici eğilimlerinde yaşanan değişimlere bağlı olarak züccaciye mağazaları günümüzde; çeyiz, home store, showroom haline dönüşürken; ev ve mutfak eşyası, elektrikli ev aletleri ve çeyiz tek bir çatı altında buluşarak tüketicilere hizmet veriyor.

Fuarda ayrıca, züccaciye ile birlikte ev ürünlerindeki moda renkler, dizayn ve son trendler sergilenecek. Diğer yandan yapılaşma sektöründe yaşanan gelişmelere bağlı olarak, iç mimari ve mimarlıktaki gelişmelerin yansıması olarak ev eşyalarında ergonomi ve dizayn konusundaki değişiklikler de ön plana çıkacak. Züccaciye ve ev eşyalarındaki, dizayn trendleri, yaşam tarzlarının züccaciye pazarında oluşturduğu pratiklik ve kullanım kolaylıkları ziyaretçilerin ilgisine sunulacak.

Leave a Comment!

You must be logged in to post a comment.